Citroen Xsara Picasso - - [eLicytacje] #62569903
Ruchomości
Citroen Xsara Picasso
CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 125 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podstawie danych z CEPIK z ostatniego przeglądu technicznego. Brak ważnego przeglądu technicznego. Ubezpieczenie OC korporacyjne. Powłoka lakiernicza z zarysowaniami, śladami korozji. Uszkodzony przedni zderzak. Braki w elementach wyposażenia. Brak możliwości uruchomienia.
Przebieg: 296573 km
Stan techniczny: używany
Skrzynia biegów: manualna
Kolor: szary
Nr rejestracyjny: WE405KF
OC ważne do: 2027-02-18
Nr VIN: VF7CH9HYB25743204
Rok produkcji: 2005
Pojemność silnika: 1560 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Data pierwszej rejestracji: 2005-12-19
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Citroën
Model: Xsara Picasso
Typ nadwozia: hatchback-5-D
OGLĘDZINY:
Krypy gm. Liw 56B
07-100 Krypy gm. Liw, mazowieckie
01.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00
Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim
Jarosław Steć
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3d80c278-c58a-4378-96a3-c04beb03533e
I licytacja Ruchomości samochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, brak badania technicznego, 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Xsara Picasso T
price
5 days ago
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
negotiable
3 days ago
Ruchomości Skoda Roomster, 2013 rok, pojemność 1598, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Roomster Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok
price
3 days ago
Piasek kruszywa żwiry sprzedaż dostawa tel 787322263Rzeszów
price
today, 03:15
VOLKSWAGEN PASSAT B7 2.0 TDI HIGHLINE 140 KM | 2012 | 224 000 KM | KOMBI Cena: 29 900 zł Passat B7 w bogatej wersji Highline, z dobrze znanym silnikiem 2.0 TDI 140 KM i praktycznym nadwoziem kombi. Auto świeżo sprowadzone z Niemiec, bezwypadkowe i bardzo zadbane. Karoseria prezentuje się bardzo
negotiable
yesterday, 12:23
VOLKSWAGEN POLO 1.2 MPI 70 KM | 2011 | 127 000 KM | 5-DRZWIOWY Cena: 19 900 zł Volkswagen Polo z prostym i sprawdzonym silnikiem benzynowym 1.2 MPI o mocy 70 KM. Małe, ekonomiczne i bardzo praktyczne auto, które świetnie sprawdzi się w mieście oraz w codziennym użytkowaniu. Samochód jest 5-drzwi
negotiable
yesterday, 12:17
VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI 105 KM | 2013 | 265 000 KM Cena: 26 900 zł Golf VII z oszczędnym silnikiem 1.6 TDI 105 KM, manualną skrzynią biegów i bardzo sensownym wyposażeniem. Auto użytkowane zarówno na co dzień, jak i na dalszych trasach. Samochód jeździ prawidłowo, jest zadbany i gotowy do da
negotiable
yesterday, 12:15
OPEL MOKKA X 1.4 TURBO 140 KM AUTOMAT | 2017 | 140 000 KM Cena: 48 900 zł Opel Mokka X w bardzo mocnej konfiguracji – automat, pełna skóra, szyberdach, bezkluczykowy dostęp, kamera cofania, LED AFL i 19-calowe felgi. Auto prezentuje się rewelacyjnie. Kolor Quantum Grey, duże felgi i skórzane wnę
negotiable
yesterday, 12:14
HONDA CIVIC X 1.0 VTEC TURBO 126 KM | 2019 | 74 200 KM Cena: 54 900 zł Honda Civic X z bardzo niskim przebiegiem, benzynowym silnikiem 1.0 VTEC Turbo 126 KM i bardzo dobrym wyposażeniem. Auto prezentuje się bardzo dobrze, a czerwony lakier świetnie pasuje do dynamicznej sylwetki Civica. Przebieg
negotiable
yesterday, 12:09
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
price
2 days ago
Piasek do piaskownicy na place zabaw czysty sprzedaż dostawa tel 692120020 Rzeszów i okolice
negotiable
2 days ago
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
price
3 days ago
![Citroen Xsara Picasso - - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102250/ddcedcc60/67e1be9e-82ff-a7f3-781c-890cb2e407ec_b.webp)
![Citroen Xsara Picasso - - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102253/b0ed29fd1/12449788-0786-8700-2698-8249d7f31ed4_b.webp)
![Citroen Xsara Picasso - - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102259/34744669e/d411ce17-b35a-ca79-b831-8b5298c372b7_b.webp)
![Citroen Xsara Picasso - - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102306/a02d618a5/d17dfcf5-0d37-c430-c97a-ef5b56085a1f_b.webp)
![Citroen Xsara Picasso - - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102310/750a9c590/cdfda824-7426-0ee4-35d4-4d2a37a63688_b.webp)
![Citroen Xsara Picasso - - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102314/f284ed198/1f0668db-d925-c736-a2b9-9f1b74b13309_b.webp)
![Citroen Xsara Picasso - - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102317/168f4743a/7caaac31-3b8d-5dd0-8561-07b0e71f9acb_b.webp)
![Citroen Xsara Picasso - - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102321/5b862c282/ba4fff34-1f89-1450-4525-828230795387_b.webp)
![Citroen Xsara Picasso - - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102327/ae1af7dc9/2568ff80-8ac4-26ed-c526-e952e9b1e196_b.webp)
![Citroen Xsara Picasso - - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102335/ee9ffe84c/31e29bd5-73e6-a1cd-7954-40b644fea930_b.webp)