[elicytacje] i licytacja - honda civic hatchback rok prod. 2007 #62572042

[elicytacje] i licytacja - honda civic hatchback rok prod. 2007 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - honda civic hatchback rok prod. 2007 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - honda civic hatchback rok prod. 2007 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - honda civic hatchback rok prod. 2007 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - honda civic hatchback rok prod. 2007 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - honda civic hatchback rok prod. 2007 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - honda civic hatchback rok prod. 2007 - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - honda civic hatchback rok prod. 2007 - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - honda civic hatchback rok prod. 2007 - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007

CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł)

Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW.
Rodzaj paliwa: Benzyna+LPG
Badanie techniczne ważne do 06.10.2026 r.
Polisa OC ważna do 02.07.2027 r.
Do pojazdu dołączony jest kluczyk oraz dowód rejestracyjny.
Stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl

Stan techniczny i wizualny odpowiada normalnemu stopniowi eksploatacji – widoczne są ślady użytkowania.
Uszkodzone lewe lusterko, rysy eksploatacyjne karoserii.
Urząd nie odpowiada za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: Civic
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1339 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RPZ40960
Nr VIN: SHHFK17408U004468
Data pierwszej rejestracji: 2008-07-31
Przebieg: 263619 km
Kolor: CZERWONY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-02



OGLĘDZINY:
KRAKOWSKA 37
37-500 JAROSŁAW, podkarpackie

w dniu 07.09.2026 r. w godzinach od 8:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Przeworsku

Marek Szczepański
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1b909b9f-5a94-40d1-9f50-fc0476a2daa1

  • « Back
  • ID: 62572042
    Views: 1
Expires in 15 days

from 7 125 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also