Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] #62572232
I licytacja Ruchomości
FIAT SEICENTO 2001 r.
CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)
Badanie techniczne ważne do 25.03.2027 r. Pojazd posiada jeden kluczyk oraz dowód rejestracyjny.
Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Fiat
Model: Seicento
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 899 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2001
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WZY 28252
Nr VIN: ZFA18700000700398
Data pierwszej rejestracji: 2001-04-19
Przebieg: 134975 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-26
OGLĘDZINY:
1 MAJA 49a
96-300 ŻYRARDÓW, mazowieckie
07.09.2026 r. od godziny 10:00 do 11:00, tel. kontaktowy
Urząd Skarbowy w Żyrardowie
Aneta Ścibek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d5f44aca-5e0e-4992-9cb3-487df12e5cae
Ruchomości Fiat Croma, 2006 rok, pojemność 1910, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk -brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Croma Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodz
price
16 days ago
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
price
4 days ago
VOLKSWAGEN PASSAT B7 2.0 TDI HIGHLINE 140 KM | 2012 | 224 000 KM | KOMBI Cena: 29 900 zł Passat B7 w bogatej wersji Highline, z dobrze znanym silnikiem 2.0 TDI 140 KM i praktycznym nadwoziem kombi. Auto świeżo sprowadzone z Niemiec, bezwypadkowe i bardzo zadbane. Karoseria prezentuje się bardzo
negotiable
today, 12:23
VOLKSWAGEN POLO 1.2 MPI 70 KM | 2011 | 127 000 KM | 5-DRZWIOWY Cena: 19 900 zł Volkswagen Polo z prostym i sprawdzonym silnikiem benzynowym 1.2 MPI o mocy 70 KM. Małe, ekonomiczne i bardzo praktyczne auto, które świetnie sprawdzi się w mieście oraz w codziennym użytkowaniu. Samochód jest 5-drzwi
negotiable
today, 12:17
VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI 105 KM | 2013 | 265 000 KM Cena: 26 900 zł Golf VII z oszczędnym silnikiem 1.6 TDI 105 KM, manualną skrzynią biegów i bardzo sensownym wyposażeniem. Auto użytkowane zarówno na co dzień, jak i na dalszych trasach. Samochód jeździ prawidłowo, jest zadbany i gotowy do da
negotiable
today, 12:15
OPEL MOKKA X 1.4 TURBO 140 KM AUTOMAT | 2017 | 140 000 KM Cena: 48 900 zł Opel Mokka X w bardzo mocnej konfiguracji – automat, pełna skóra, szyberdach, bezkluczykowy dostęp, kamera cofania, LED AFL i 19-calowe felgi. Auto prezentuje się rewelacyjnie. Kolor Quantum Grey, duże felgi i skórzane wnę
negotiable
today, 12:14
HONDA CIVIC X 1.0 VTEC TURBO 126 KM | 2019 | 74 200 KM Cena: 54 900 zł Honda Civic X z bardzo niskim przebiegiem, benzynowym silnikiem 1.0 VTEC Turbo 126 KM i bardzo dobrym wyposażeniem. Auto prezentuje się bardzo dobrze, a czerwony lakier świetnie pasuje do dynamicznej sylwetki Civica. Przebieg
negotiable
today, 12:09
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
price
yesterday, 18:15
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
price
yesterday, 18:14
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
price
yesterday, 14:16
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
price
yesterday, 14:16
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
price
yesterday, 10:19
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
price
yesterday, 10:19
Piasek do piaskownicy na place zabaw czysty sprzedaż dostawa tel 692120020 Rzeszów i okolice
negotiable
yesterday, 06:22
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
negotiable
2 days ago
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
price
2 days ago
![Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142007/c952848d5/42a5d6a4-671c-c052-6f9e-cb3c4add42e3_b.webp)
![Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142013/109c31b83/ab918fd5-e4e0-ed7f-5e13-89a8ecfe1abe_b.webp)
![Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142021/7227f2d07/f76b4bc2-8e54-06f4-174b-8c0f39296895_b.webp)
![Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142023/487d7307b/92a75029-690a-7763-6e92-6ffe0ec782f3_b.webp)
![Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)