[elicytacje] i licytacja - infiniti, 2005 #62572367

[elicytacje] i licytacja - infiniti, 2005 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - infiniti, 2005 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - infiniti, 2005 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - infiniti, 2005 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - infiniti, 2005 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - infiniti, 2005 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

INFINITI, 2005

CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Infiniti
Model: FX 35
Typ nadwozia: coupé
Pojemność silnika: 3506 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: GPU8EK7
Nr VIN: JNRAS08W45X200305
Data pierwszej rejestracji: 2005-03-01
Przebieg: 285457 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2022-05-05



OGLĘDZINY:
Słoneczna 10a
32-087 Trojanowice, małopolskie

28.09.2026r. od godz. 15:30 do godz. 16:00



Drugi Urząd Skarbowy Kraków

Dorota Koczanowicz
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/f327efe1-9757-4258-9cbb-d01dea07c1e3

  • « Back
  • ID: 62572367
    Views: 7
Expires in 41 days

from 22 500 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also