[eLicytacje] II licytacja - Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel #62572442

[eLicytacje] II licytacja - Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel

CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł)

- OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku
- brak badania technicznego,
- brak dowodu rejestracyjnego,
- 1 kluczyk,
- na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakieru.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A3
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1968 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RZE4737E
Nr VIN: WAUZZZ8PX8A057876
Data pierwszej rejestracji: 2007-09-12
Przebieg: 366647 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-06



OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie

07.09.2026 w godz. od 8:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Jarosławiu

Michał Flis
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/4bf95a5b-ca77-401a-805e-dbb6e5f02d14

  • « Back
  • ID: 62572442
    Views: 8
Expires in 19 days

from 4 900 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also