[eLicytacje] II licytacja - Audi A3 #62572524

[eLicytacje] II licytacja - Audi A3 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A3 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A3 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A3 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A3 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A3 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A3 - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

Audi A3

CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł)

- brak przeglądu
- brak dowodu rejestracyjnego
- samochód nieużytkowany od 2 lat
- silnik odpala
- akumulator nienaładowany
- tapicerka skórzana
- jeden kluczyk
- w kraju od 2018 r.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A3
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: GD 243SA
Nr VIN: WAUZZZ8P55A142345
Data pierwszej rejestracji: 2005-04-13
Przebieg: 372956 km
Kolor: metalik
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-27



OGLĘDZINY:
Wojska Polskiego 61
21-400 Łuków, lubelskie

09.09.2026 od 10.00 do 12.00



Urząd Skarbowy w Łukowie

Marek Szczerba
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/9688efcd-e34a-4b81-a10c-e435dac3a633

  • « Back
  • ID: 62572524
    Views: 2
Expires in 14 days

from 3 000 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also