[eLicytacje] II licytacja - Renault Clio 1,4 benzyna + LPG #62572530

[eLicytacje] II licytacja - Renault Clio 1,4 benzyna + LPG - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Renault Clio 1,4 benzyna + LPG - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Renault Clio 1,4 benzyna + LPG - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Renault Clio 1,4 benzyna + LPG - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Renault Clio 1,4 benzyna + LPG - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Renault Clio 1,4 benzyna + LPG - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

Renault Clio 1,4 benzyna + LPG

CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)



Nr rejestracyjny: ESK24C3
Nr VIN: VF1BB1L0F28016120
Data pierwszej rejestracji: 2002-12-20
Przebieg: 271711 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-26
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Clio
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1390 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2002
Skrzynia biegów: manualna



OGLĘDZINY:
Czerwona 22
96-100 Skierniewice, łódzkie

od 08.09.2026 do 09.09.2026 w godz. od 9:00 do 11:00



Urząd Skarbowy w Skierniewicach

Anna Świątek
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/9599e8df-b84d-4f65-9526-fc676c9424dd

  • « Back
  • ID: 62572530
    Views: 1
Expires in 14 days

from 1 500 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also