II licytacja Ruchomości
VW Passat
CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)
Pojazdu nie zdołano uruchomić. Posiada jeden kluczyk. Nie posiada ważnego badania technicznego, ostatnie badanie ważne do 28.07.2026 r. Pojazd nosi liczne uszkodzenia lakiernicze, ogniska korozji oraz wgniecenia. Data pierwszej rejestracji w kraju: 26.07.2013 r.
Organ egzekucyjny nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte sprzedawanej ruchomości.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Passat
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1968 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2009
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LU 7390W
Nr VIN: WVWZZZ3CZ9E139412
Data pierwszej rejestracji: 2009-05-11
Przebieg: 325149 km
Kolor: Czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-27
OGLĘDZINY:
Główna 9
21-500 Grabanów, lubelskie
15.09.2026 do 21.09.2026 od godziny 9:00 do 15:00, w dniach roboczych
Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim
Tomasz Pawlina
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/df1c023f-77bd-4150-a213-451c8a1c9ac0
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
price
34 days ago
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
price
40 days ago
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
price
24 days ago
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
price
40 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
price
24 days ago
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
price
24 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
price
24 days ago
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
price
24 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 2003 rok, pojemność 1596, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1
price
24 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Vento, 1992 rok, pojemność 1896, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Vento Typ nadwozia: sedan Pojemność silnik
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
price
31 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 1993 rok, pojemność 1781, CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyn
price
24 days ago
II licytacja Ruchomości Peugeot 306, 1996 rok, pojemność 1587, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Przebieg: 165180 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 306 Typ nadwozia: sedan Poj
price
27 days ago
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 883 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 3 250 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony południowo zachodniej nieruchomo
price
34 days ago
I licytacja Ruchomości Ploter tnący MIMAKI Model CG 160FX CENA WYWOŁAWCZA: 2 625 zł (SZACUNKOWO: 3 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Wycinarka do zdjęć Marka: MIMAKI Model: CG160FX Stan techniczny: uży
price
40 days ago
I licytacja ruchomości quad polaris sportsman xp 1000 s, rok prod. 2020 cena wywoławcza: 48 750 zł (szacunkowo: 65 000 zł) pojazd zarejestrowany jako ciągnik rolniczy. Nazwa katalogowa: quad marka: polaris model: sportsman typ nadwozia: quad rok produkcji: 2020 nr ramy: tapsls951mj049977 stan t
price
37 days ago
I licytacja Ruchomości Toyota Corolla, 2006 rok, pojemność 1364, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 5 100 zł (SZACUNKOWO: 6 800 zł) -ubezpieczenie korporacyjne -brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Corolla Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 13
price
31 days ago
I licytacja Ruchomości Drukarka wielkoformatowa "VUTEK" Model 5330EC CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: VUTEK Model: 5330
price
40 days ago
![[eLicytacje] II licytacja - VW Passat - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/102122/abfd21227/e8187745-ab05-3fd6-524b-2bc779ee38b8_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - VW Passat - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/102126/a9ddafa80/5c0552ba-6903-fd1d-afb1-53d1c261be2f_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - VW Passat - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/102132/d53cf11f8/6d1b7ff5-3d7a-86ce-688c-61c32d7d5ee3_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - VW Passat - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/102139/c94c476ee/5e3c0c7f-c6ea-6046-600d-c002860d7b9c_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - VW Passat - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/102147/25b1d911d/998e6f37-8bef-9174-55f0-fe7108490229_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - VW Passat - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)