[eLicytacje] II licytacja - Renault Trafic 2002r. #62572607

[eLicytacje] II licytacja - Renault Trafic 2002r. - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Renault Trafic 2002r. - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Renault Trafic 2002r. - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Renault Trafic 2002r. - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Renault Trafic 2002r. - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Renault Trafic 2002r. - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

Renault Trafic 2002r.

CENA WYWOŁAWCZA: 4 250 zł (SZACUNKOWO: 8 500 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy
Marka: Renault
Model: Trafic
Zastosowanie: inne
Pojemność silnika: 1870 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2002
Nr rejestracyjny: WWE4H87
Nr VIN: VF1FLABA52V129573
Data pierwszej rejestracji: 2002-02-28
Przebieg: 359618 km
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-09



OGLĘDZINY:
Krypy 56B
07-100 Krypy, mazowieckie

10.09.2026r. w godz. od 9:00 do 9:30, tel. kontaktowy



Urząd Skarbowy w Węgrowie

Kamil Gromek
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d172712c-6e6f-4095-8f12-f017815bb746

  • « Back
  • ID: 62572607
    Views: 5
Expires in 13 days

from 4 250 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also