Romet Motors ZXT, 2019r. - II licytacja - [eLicytacje] #62572685

Romet Motors ZXT, 2019r. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EURomet Motors ZXT, 2019r. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EURomet Motors ZXT, 2019r. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EURomet Motors ZXT, 2019r. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EURomet Motors ZXT, 2019r. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EURomet Motors ZXT, 2019r. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EURomet Motors ZXT, 2019r. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

Romet Motors ZXT, 2019r.

CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)



Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: Romet
Model: ZXT
Typ nadwozia: motorower
Rok produkcji: 2019
Nr ramy: LTZPCBLA4K4000647
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-09



OGLĘDZINY:
Tadeusza Kościuszki 10
07-100 Węgrów, mazowieckie

10.09.2026r. w godz. od 9:30 do 10:00, tel. kontaktowy



Urząd Skarbowy w Węgrowie

Kamil Gromek
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/eb251103-ec04-492a-8d98-3ae4dcf660f3

  • « Back
  • ID: 62572685
    Views: 10
Expires in 12 days

from 1 500 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also