Samochód osobowy Volkswagen Golf 1.6 benzyna (instalacja LPG), rok prod. 1999 - I licytacja - [eLicy #62572689

Samochód osobowy Volkswagen Golf 1.6 benzyna (instalacja LPG), rok prod. 1999 - I licytacja - [eLicy - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Volkswagen Golf 1.6 benzyna (instalacja LPG), rok prod. 1999 - I licytacja - [eLicy - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Volkswagen Golf 1.6 benzyna (instalacja LPG), rok prod. 1999 - I licytacja - [eLicy - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Volkswagen Golf 1.6 benzyna (instalacja LPG), rok prod. 1999 - I licytacja - [eLicy - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Volkswagen Golf 1.6 benzyna (instalacja LPG), rok prod. 1999 - I licytacja - [eLicy - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy Volkswagen Golf 1.6 benzyna (instalacja LPG), rok prod. 1999

CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)

Samochód uruchamia się, silnik pracuje równo.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Golf
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1595 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LC2709A
Nr VIN: WVWZZZ1JZXW276166
Data pierwszej rejestracji: 1999-01-04
Przebieg: 247992 km
Kolor: granatowy
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Zwycięstwa 6
22-175 Dorohusk, lubelskie

od 09.09.2026 r. do 10.09.2026 r. w godz. od 10:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Chełmie

Beata Sachadyn
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/c3723338-aea4-45c5-a7a5-37679560a653

  • « Back
  • ID: 62572689
    Views: 6
Expires in 14 days

from 1 500 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also