Audi a6 c5, 2.4 benzyna + lpg, rok prod. 2000 - ii licytacja - [elicytacje] #62569792
II licytacja Ruchomości
AUDI A6 C5, 2.4 benzyna + LPG, rok prod. 2000
CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)
Pojazd jest sprawny – pali, po podłączeniu urządzenia rozruchowego. Stan zewnętrzny pojazdu: widoczne ślady rdzy na karoserii, znaczne ślady użytkowania. Stan wewnętrzny pojazdu: kierownica, tapicerka, siedzenia, podsufitka – mocno zaniedbane i zanieczyszczone.
Brak ważnych badań technicznych od 26.09.2024 r.
Ubezpieczenie OC korporacyjne.
Dostępny 1 kluczyk, brak dowodu rejestracyjnego.
Data pierwszej rejestracji za granicą: 14.02.2000 r.
Data pierwszej rejestracji w kraju: 14.05.2015 r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A6
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2393 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2000
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: LUB52818
Nr VIN: WAUZZZ4BZYN091433
Data pierwszej rejestracji: 2000-02-14
Przebieg: 303323 km
Kolor: granatowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-09-17
OGLĘDZINY:
Aleja Spółdzielczości Pracy 121
20-147 Lublin, lubelskie
Od dnia ukazania się ogłoszenia do 09.09.2026 r. w dni robocze w godz. 10-16, AutoKomis Blue Car
Drugi Urząd Skarbowy w Lublinie
Anna Wronowska-Stępień
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/c666ba91-3ac4-44df-a96f-aed52be2666c
Piasek kruszywa tel 787322263 Rzeszów Tyczyn
cena
dzisiaj, 03:56
Ładowarka kołowa 4x4 Bobcat Rzeszów
cena
wczoraj, 19:39
Piasek kruszywa żwiry tel 692120020
cena
wczoraj, 19:33
DOMOWY OBIAD CODZIENNIE? Z ABONAMENTEM TANIEJ I WYGODNIEJ! Pałacowy Catering w Rudnej Małej zaprasza do skorzystania z abonamentów na Zestawy Dnia. To świetne rozwiązanie dla osób, które regularnie zamawiają obiady do pracy, firmy lub domu i chcą zaoszczędzić czas oraz pieniądze. PAKIET 10 ZESTA
cena
2 dni temu
Na sprzedaż wyjątkowo komfortowy, przestronny i bezawaryjny kombi – Peugeot 508 I generacji z poszukiwanym, niezawodnym silnikiem diesla 2.0 HDi o mocy 140 KM. To jednostka słynąca z bardzo wysokiej kultury pracy, trwałości i wyjątkowo niskiego spalania. Samochód z bezpowypadkową historią, zarejes
do negocjacji
2 dni temu
Citroen C4 III (2021) 1.5 BlueHDi 131 KM | Automat | Salonowy Stan | FV 23% ------------------------------------------------------------------------------ Na sprzedaż nowoczesny i wyjątkowo komfortowy crossover/hatchback Citroen C4 III generacji z 2021 roku. Samochód wyposażony jest w świetną, dy
do negocjacji
3 dni temu
OFERTA PRACY Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej/przedszkolnej k/m Lalin, podkarpackie od 4 806 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 praca z dziećmi w oddziale przedszkolnym wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat), kierunek: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna zawód -
cena
4 dni temu
STAŻ Z URZĘDU PRACY Pracownik biurowy (K/M) Łańcut, podkarpackie 2 854,30 PLN Nie dotyczy 07.09.2026 Obsługa sekretariatu, przygotowywanie korespondencji do wysyłk, archiwizacja dokumentów, obsługa poczty. wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Pracownik biurowy umiejetności - OBSŁUG
cena
4 dni temu
STAŻ Z URZĘDU PRACY osoba wykonująca prace biurowe Łańcut, podkarpackie 2 854,30 PLN Nie dotyczy 07.09.2026 Wprowadzanie danych do systemów informatycznych, przygotowywanie dokumentacji do archiwum zakładowego, przygotowywanie pism do wysyłki, segregowanie dokumentów podatkowych, wykonywanie pro
cena
4 dni temu
STAŻ Z URZĘDU PRACY osoba wykonująca prace biurowe Łańcut, podkarpackie 2 854,30 PLN Nie dotyczy 07.09.2026 Wprowadzanie danych do systemów informatycznych, przygotowywanie dokumentacji do archiwum zakładowego, przygotowywanie pism do wysyłki,segregowanie dokumentów podatkowych, wykonywanie pros
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Sprzątaczka (K/M) Nisko, podkarpackie od 4 806 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 Wg zawodu wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe zawód - Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) Dobry stan zdrowia kontakt przez PUP Kontakt przez Powiato
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Drukarz fleksograficzny (K/M) Głogów Małopolski, podkarpackie od 6 500 do 12 600 PLN Umowa o pracę na okres próbny 10.09.2026 - Obsługa maszyny fleksograficznej (8-kolorowej) - Zakładanie matryc, ustawianie kolorów, dopasowywanie, sprawdzanie jakości nadruku - Dbanie o czystość, dok
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Sprzedawca (K/M) Krzeszów, podkarpackie od 4 900 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 Obsługa kasy fiskalnej - sprzedaż, przyjmowanie towaru, ekspozycja towaru na półki sklepowe wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Sprzedawca* Staż na stanowisku sprzedawcy kontakt
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food (K/M) Stubno, podkarpackie od 31,40 PLN Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług 01.09.2026 Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie posiłków. wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pracownik przygotowujący pos
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Robotnik gospodarczy (K/M) Jarocin, podkarpackie od 4 806 PLN Prace interwencyjne (097) Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 wg. zawodu wykształcenie - podstawowe zawód - Robotnik gospodarczy staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 kontakt przez PUP Kontakt przez Powiatowy
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Ślusarz (k/m) Stalowa Wola, podkarpackie od 4 806 PLN w zależności od doświadczenia Umowa o pracę na okres próbny 01.09.2026 Wykonywanie prac ślusarskich i drobnych napraw, transport wewnętrzny (wózek widłowy). wykształcenie - mechaniczne zasadnicze branżowe wykształcenie - mechani
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Operatorka/Operator ładowarki Stalowa Wola, podkarpackie od 5 712 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 Obsługa ładowarki. Usuwanie drobnych awarii. Zapewnienie ciągłości produkcji. Utrzymywanie ładowarek w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Wykonywanie dziennych przegl
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY pakowacz (K/M) Głogów Małopolski, podkarpackie od 5 000 do 5 500 PLN Umowa o pracę na okres próbny 10.09.2026 - otwieranie, napełnianie i zamykanie woreczków, - sprawne kontrolowanie zawartości opakowania - szybkie wychwytywanie wadliwych produktów lub uszkodzonych woreczków - dbani
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Pracownik produkcji - NAKLEJACZ MATRYC (K/M) Głogów Małopolski, podkarpackie od 5 000 do 6 000 PLN Umowa o pracę na okres próbny 10.09.2026 - Przygotowanie narzędzi: Czyszczenie i odtłuszczanie cylindrów/tulei (sleeve'ów) oraz samych matryc fotopolimerowych. - Dobór materiałów
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Kucharz/kucharka Rzeszów, podkarpackie od 4 806 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 przygotowanie dań i przekasek do aytomatu vendingowego wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Kucharz* uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemio
cena
4 dni temu
![Audi a6 c5, 2.4 benzyna + lpg, rok prod. 2000 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181509/a3ce27bf9/572bcb2c-4827-1fa8-1f5b-8519975d2256_b.webp)
![Audi a6 c5, 2.4 benzyna + lpg, rok prod. 2000 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181515/6492dfbb5/f95b6c99-d735-03f1-6118-6adcb484646b_b.webp)
![Audi a6 c5, 2.4 benzyna + lpg, rok prod. 2000 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181519/24556186c/aafedf0b-fda8-4b0e-348a-b44333c57547_b.webp)
![Audi a6 c5, 2.4 benzyna + lpg, rok prod. 2000 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181525/99babacd6/8fd3a426-6de1-821c-cd5b-f0b6d56cefc6_b.webp)
![Audi a6 c5, 2.4 benzyna + lpg, rok prod. 2000 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181533/09475a745/206f574f-0a80-d7ba-cdca-80b86ec22160_b.webp)
![Audi a6 c5, 2.4 benzyna + lpg, rok prod. 2000 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181540/9751202f8/cba3acc4-d702-1853-bab2-74dbcdf636ff_b.webp)
![Audi a6 c5, 2.4 benzyna + lpg, rok prod. 2000 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181544/f0202aa71/6196f3a9-d7a8-4586-d65d-b237d540396e_b.webp)
![Audi a6 c5, 2.4 benzyna + lpg, rok prod. 2000 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181550/a08873bf1/11131185-6161-615d-d5f2-73b14e071d98_b.webp)
![Audi a6 c5, 2.4 benzyna + lpg, rok prod. 2000 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181553/d08251413/3c4f69b8-c629-e0ef-d02c-b4a9e8e8d0c9_b.webp)
![Audi a6 c5, 2.4 benzyna + lpg, rok prod. 2000 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181558/da402f333/874422a2-3c26-3670-6c20-e7811b509815_b.webp)