[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 #62572053

[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy AUDI A3

CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł)

Pojazd sprawny.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A3
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1968 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WR 941FF
Nr VIN: WAUZZZ8P24A078005
Data pierwszej rejestracji: 2003-10-09
Przebieg: 282664 km
Kolor: grafitowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-11



OGLĘDZINY:
Sikorskiego 9
25-437 KIELCE, świętokrzyskie

OD 7.09.2026 r. DO 8.09.2026 r. w godzinach od 8:30 do 9:00.
Wyłącznie po uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego Panem Piotrem Chrobotem. Tel: , .



Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach

Michał Kwiecień
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/882c9c37-68d6-4d16-81bc-18778f1ac035

  • « Powrót
  • ID: 62572053
    Wyświetleń: 2
Wygasa za 16 dni

od 3 150 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też