[eLicytacje] I licytacja - samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel #62572057

[eLicytacje] I licytacja - samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel

CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł)

OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Fiat
Model: Marea
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1910 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2001
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RZ078GW
Nr VIN: ZFA18500000425995
Data pierwszej rejestracji: 2001-09-25
Przebieg: 275046 km
Kolor: popielaty
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-27



OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie

07.09.2026 r. w godz. 8:00 do 12:00



Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie

Zbigniew Kluz
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ee4618d9-4ac2-434c-b804-9e31a330e47b

  • « Powrót
  • ID: 62572057
    Wyświetleń: 7
Wygasa za 15 dni

od 1 050 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też