[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 #62572061

[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999

CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł)

- brak dowodu rejestracyjnego
- ubezpieczenie OC korporacyjne
- brak badania technicznego
- 1 kluczyk
- stan licznika: 218400 km


Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Polo
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1391 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RDE92040
Nr VIN: WVWZZZ6KZYR513474
Data pierwszej rejestracji: 2000-02-02
Przebieg: 218400 km
Kolor: granatowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-30



OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie

07.09.2026 r. w godz. 08:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Dębicy

Wiesława Szczepkowicz
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/14d33cd1-acfd-4d54-a69d-0728dcff50ff

  • « Powrót
  • ID: 62572061
    Wyświetleń: 3
Wygasa za 15 dni

od 3 375 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też