[eLicytacje] - Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok #62572108

[eLicytacje]  - Naczepa Kogel S24 - chłodnia,  2014 rok - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Naczepa Kogel S24 - chłodnia,  2014 rok - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Naczepa Kogel S24 - chłodnia,  2014 rok - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Naczepa Kogel S24 - chłodnia,  2014 rok - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Naczepa Kogel S24 - chłodnia,  2014 rok - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Naczepa Kogel S24 - chłodnia,  2014 rok - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Naczepa Kogel S24 - chłodnia,  2014 rok - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Naczepa Kogel S24 - chłodnia,  2014 rok - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Naczepa Kogel S24 - chłodnia,  2014 rok - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

Ruchomości

Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok

CENA WYWOŁAWCZA: 14 200 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł)

Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu.

Rok produkcji: 2014
Nr ramy: WKOS0002400171665
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-01-08
Nazwa katalogowa: Naczepa
Marka: Kögel
Model: S24
Zastosowanie: Naczepy chłodnie i izotermy



OGLĘDZINY:
Główna 9
21-500 Grabanów, lubelskie

Od 01.09.2026 do 04.10.2026 w godz. od 8.00 do 15.00



Urząd Skarbowy w Białej Podlaskiej

Halina Więckowska
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/e4c39de9-fc40-4b82-be63-bbbb7bc75237

  • « Powrót
  • ID: 62572108
    Wyświetleń: 6
Wygasa za 36 dni

od 14 200 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też