[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 #62572134

[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980

CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł)

Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjonalnej kosmetyki. Konieczny poszerzony przegląd serwisowy.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: Supra
Typ nadwozia: coupé
Pojemność silnika: 2759 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1980
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: G19P
Nr VIN: JT2MA47L4B0003033
Data pierwszej rejestracji: 1980-01-01
Przebieg: 46797 km
Kolor: Biały
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
KRAKOWIAKÓW 75
02-495 WARSZAWA, mazowieckie

18.09.2026 w godz. od 14:00 do 15:00



Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo

Sławomir Porębski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/fd9fcfb9-d50f-4402-9505-f60c9e761451

  • « Powrót
  • ID: 62572134
    Wyświetleń: 4
Wygasa za 31 dni

od 24 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też