[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna #62572242
I licytacja Ruchomości
DACIA SANDERO STEPWAY, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna
CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł)
Przedmiot sprzedaży stanowi przepadek na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte sprzedawanej ruchomości.
Pojazd został uruchomiony przy użyciu kabli rozruchowych. Posiada dwa kluczyki. Nie posiada ważnego badania technicznego, ostatnie badanie wykonano 15.01.2025 r. Pojazd nosi liczne uszkodzenia lakiernicze, otarcia oraz wgniecenia.
Data pierwszej rejestracji w kraju: 08.02.2021 r.
Przebieg: 130904 km
Stan techniczny: używany
Skrzynia biegów: manualna
Kolor: czarny
Nr rejestracyjny: WD2049P
Nr VIN: UU1BSDA3K47762350
Rok produkcji: 2012
Rodzaj paliwa: benzyna
Data pierwszej rejestracji: 2012-09-28
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1598 cm³
OC ważne do: 2027-08-26
OGLĘDZINY:
Hugona Kołłątaja 1B / 206
05-400 Otwock, mazowieckie
Ruchomość można oglądać od 24.09.2026 r. do 25.09.2026 r. w godzinach od 9:00 do 10:00 po uprzednim zgłoszeniu chęci oglądania pod nr telefonu (22) 778-24-19 lub
Urząd Skarbowy w Otwocku
Marek Niedziółka
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a46232a2-44ee-42d7-9a0a-2c6a4be50b24
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
30 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
cena
28 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
36 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
23 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
cena
36 dni temu
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
cena
23 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 2003 rok, pojemność 1596, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
cena
20 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Vento, 1992 rok, pojemność 1896, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Vento Typ nadwozia: sedan Pojemność silnik
cena
23 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Fiat Punto, 2006 rok, pojemność 1368, benzyna+ LPG CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Punto Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność si
cena
26 dni temu
II licytacja Ruchomości Peugeot 306, 1996 rok, pojemność 1587, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Przebieg: 165180 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 306 Typ nadwozia: sedan Poj
cena
23 dni temu
I licytacja ruchomości citroen c4 picasso, 2009 rok, diesel, pojemność 1574 cena wywoławcza: 6 750 zł (szacunkowo: 9 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk - ubezpieczenie korporacyjne
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 1993 rok, pojemność 1781, CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyn
cena
20 dni temu
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142316/7f469090f/d0652b49-fc31-8c9b-6364-3a422efa6030_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142324/7ba386930/6c420cf9-10ee-39e0-c942-79d5443cd5e4_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142329/e133c4da8/452f2870-f9ab-5ad5-fab2-ce780b7dde48_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142336/c7dee8c82/1e0cbf4d-cf44-4498-88a7-03d16761a357_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142343/c4cb8763f/2c8448ba-39ab-c231-29e8-9383a92172c0_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142347/34d62b4e5/38741f6f-86c7-3c89-56a4-f77aa7ef2d95_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142355/599f892f4/f68d451a-e503-b502-25d3-cf757e42611a_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142400/f9bb24ada/70e769bc-a7cc-f25e-38a4-2e5cf3462bf5_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142406/6e4422cd7/78ebc43e-d198-9cd0-37cf-86bd6223a616_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 10 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142410/322c5173a/ee68afa4-f49c-6e66-17e4-801ce04da763_b.webp)