[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P #62572269

[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P

CENA WYWOŁAWCZA: 23 250 zł (SZACUNKOWO: 31 000 zł)



Nazwa katalogowa: Ciągnik siodłowy
Marka: Iveco
Model: STRALIS AS
Zastosowanie: ciągnik siodłowy
Pojemność silnika: 11120 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2014
Nr rejestracyjny: KLI95583
Nr VIN: WJMM1VTH60C304064
Data pierwszej rejestracji: 2015-04-10
Przebieg: 965773 km
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-29



OGLĘDZINY:
Ładna 32
33-156 Ładna, małopolskie

21.09.2026 r. w godz. od 8:30 do 9:30



Pierwszy Urząd Skarbowy w Tarnowie

Mirosław Wojtanowski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/eb149b30-88dc-4ae0-8b84-ccd6f80d41d1

  • « Powrót
  • ID: 62572269
    Wyświetleń: 4
Wygasa za 29 dni

od 23 250 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też