[elicytacje] i licytacja - ford kuga #62572297

[elicytacje] i licytacja - ford kuga - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - ford kuga - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - ford kuga - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - ford kuga - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - ford kuga - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - ford kuga - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - ford kuga - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

FORD KUGA

CENA WYWOŁAWCZA: 12 375 zł (SZACUNKOWO: 16 500 zł)

Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod nr telefonu: .

Pierwsza rejestracja w kraju 25.11.2022r.,

Marka: Ford
Kolor: brązowy
Przebieg: 134281 km
Nr rejestracyjny: LBL74792
Model: Kuga
Nr VIN: WF0AXXWPMAFD32626
Typ nadwozia: kombi
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Pojemność silnika: 1997 cm³
Stan techniczny: uszkodzony
Skrzynia biegów: manualna
OC ważne do: 2027-07-23
Rok produkcji: 2015
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Data pierwszej rejestracji: 2015-03-19



OGLĘDZINY:
Krzeszowska 78
23-400 BIŁGORAJ, lubelskie

OD 08.09.2026 DO 15.09.2026 W GODZ. OD 10.00 DO 16.00



Urząd Skarbowy w Biłgoraju

Monika Madejska
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/c32a6652-b294-4493-bac4-2685b132064c

  • « Powrót
  • ID: 62572297
    Wyświetleń: 4
Wygasa za 15 dni

od 12 375 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też