[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Opel Vectra C-Signum #62572309

[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Opel Vectra C-Signum - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Opel Vectra C-Signum - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Opel Vectra C-Signum - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Opel Vectra C-Signum - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Opel Vectra C-Signum - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Opel Vectra C-Signum - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy Opel Vectra C-Signum

CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)

Samochód nie uruchamia się. Jeden kluczyk

Rodzaj paliwa: benzyna
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Vectra
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 2198 cm³
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LCH86259
Nr VIN: W0L0ZCF4831138429
Data pierwszej rejestracji: 2003-06-26
Przebieg: 286219 km
Kolor: Granatowy
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Zwycięstwa 6
22-175 Dorohusk, lubelskie

Od 07.09.2026 r. do 08.09.2026 r. w godz. od 10:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Chełmie

Beata Sachadyn
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/adb2c14f-146e-489f-a69e-b257d5661e0b

  • « Powrót
  • ID: 62572309
    Wyświetleń: 5
Wygasa za 14 dni

od 3 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też