[elicytacje] i licytacja - bmw x3 3.0 d #62572328
I licytacja Ruchomości
BMW X3 3.0 D
CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł)
- ubezpieczenie OC korporacyjne
- 1 kluczyk
- pojazd po uczestnictwie w wypadku
- uszkodzone elementy układu nośnego i kierowniczego
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: X3
Typ nadwozia: SUV
Pojemność silnika: 2993 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: RDE 88393
Nr VIN: WBAPB51040WB46693
Data pierwszej rejestracji: 2004-06-08
Przebieg: 236017 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-06-30
OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie
07.09.2026 r. w godzinach od 8:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Dębicy
Paweł Pasek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5c35865d-45f6-4a20-b6fa-6cc95e6c5c0b
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
33 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
23 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
39 dni temu
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
cena
39 dni temu
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
cena
23 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
cena
23 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
cena
23 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
cena
23 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 2003 rok, pojemność 1596, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1
cena
23 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Vento, 1992 rok, pojemność 1896, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Vento Typ nadwozia: sedan Pojemność silnik
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
30 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 1993 rok, pojemność 1781, CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyn
cena
23 dni temu
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 883 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 3 250 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony południowo zachodniej nieruchomo
cena
33 dni temu
II licytacja Ruchomości Peugeot 306, 1996 rok, pojemność 1587, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Przebieg: 165180 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 306 Typ nadwozia: sedan Poj
cena
26 dni temu
I licytacja ruchomości quad polaris sportsman xp 1000 s, rok prod. 2020 cena wywoławcza: 48 750 zł (szacunkowo: 65 000 zł) pojazd zarejestrowany jako ciągnik rolniczy. Nazwa katalogowa: quad marka: polaris model: sportsman typ nadwozia: quad rok produkcji: 2020 nr ramy: tapsls951mj049977 stan t
cena
36 dni temu
I licytacja Ruchomości Ploter tnący MIMAKI Model CG 160FX CENA WYWOŁAWCZA: 2 625 zł (SZACUNKOWO: 3 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Wycinarka do zdjęć Marka: MIMAKI Model: CG160FX Stan techniczny: uży
cena
39 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Corolla, 2006 rok, pojemność 1364, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 5 100 zł (SZACUNKOWO: 6 800 zł) -ubezpieczenie korporacyjne -brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Corolla Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 13
cena
30 dni temu
I licytacja Ruchomości Drukarka wielkoformatowa "VUTEK" Model 5330EC CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: VUTEK Model: 5330
cena
39 dni temu
![[elicytacje] i licytacja - bmw x3 3.0 d - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101537/6dd38341c/1c984b4b-7958-5f0b-bad4-a8bed0f47879_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - bmw x3 3.0 d - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101541/f036775cd/087e4be0-c7fc-f767-47b6-73e70f4bde4d_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - bmw x3 3.0 d - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101544/96e556112/59941b03-b1a8-b717-d56e-cf21248380da_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - bmw x3 3.0 d - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![[elicytacje] i licytacja - bmw x3 3.0 d - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)