[elicytacje] - wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia #62572400

[elicytacje]  - wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje]  - wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje]  - wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje]  - wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje]  - wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje]  - wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje]  - wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje]  - wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje]  - wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

Ruchomości

WÓZEK JEZDNIOWY PODNOŚNIKOWY Z MECHANICZNYM NAPĘDEM PODNOSZENIA

CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł)

Wyciek płynu hydraulicznego, pęknięte poszycie dachu i liczne korozje.
Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod nr. telefonu: .

Nazwa katalogowa: Maszyna przemysłowa
Marka: LINDE
Model: E16P-01
Rok produkcji: 2013
Nr fabryczny: H2X386004702
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
KRZESZOWSKA 78
23-400 BIŁGORAJ, lubelskie

Od 23.09.2026r. do 07.10.2026r. w godz. od 12.00 do 16.00.



Urząd Skarbowy w Biłgoraju

Anna Koman
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/bd2661bd-2a2f-4dc0-b319-e904b1f06a45

  • « Powrót
  • ID: 62572400
    Wyświetleń: 12
Wygasa za 57 dni

od 3 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też