[eLicytacje] II licytacja - Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna #62572447

[eLicytacje] II licytacja - Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna

CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł)

- OC korporacyjne,
- brak badania technicznego,
- 1 kluczyk,


Kolor: niebieski
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Polo
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1390 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RSA 65652
Nr VIN: WVWZZZ9NZ6D075177
Data pierwszej rejestracji: 2006-01-26
Przebieg: 206639 km
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-18



OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 JAROSŁAW, podkarpackie

07.09.2026 w godz. od 8:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Jarosławiu

Michał Flis
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/c946c62a-b3bb-4764-b473-3a8ccb80efd8

  • « Powrót
  • ID: 62572447
    Wyświetleń: 5
Wygasa za 19 dni

od 3 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też