[eLicytacje] II licytacja - Urządzenie do podnoszenia pojazdu typu lewarek #62572468

[eLicytacje] II licytacja - Urządzenie do podnoszenia pojazdu typu lewarek - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Urządzenie do podnoszenia pojazdu typu lewarek - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Urządzenie do podnoszenia pojazdu typu lewarek - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Urządzenie do podnoszenia pojazdu typu lewarek - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

Urządzenie do podnoszenia pojazdu typu lewarek

CENA WYWOŁAWCZA: 25 zł (SZACUNKOWO: 50 zł)

Lewarek samochodowy 1Ko 011031J BJ1

Nazwa katalogowa: Podnośnik
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
ŻOŁNIERZY NIEPODLEGŁEJ 3
20-078 LUBLIN, lubelskie

Od 25.09.2026 r. do 2.10.2026r., godz. 7-13




Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie

Katarzyna Adamiak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ea2c9828-7493-4917-afc0-b106a4359db4

  • « Powrót
  • ID: 62572468
    Wyświetleń: 18
Wygasa za 29 dni

od 25 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też