[eLicytacje] I licytacja - Zbiornik MAUZER na palecie #62572512

[eLicytacje] I licytacja - Zbiornik MAUZER na palecie - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Zbiornik MAUZER na palecie - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Zbiornik MAUZER na palecie - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Zbiornik MAUZER na palecie

CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł)



Nazwa katalogowa: Zbiornik na deszczówkę
Opis przedmiotu: Zbiornik MAUZER
Jednostka miary: litr (l)
Liczba: 1



OGLĘDZINY:
Konopnickiej 15
22-500 HRUBIESZÓW, lubelskie

od 07.09.2026 r. do 08.09.2026 r.



Urząd Skarbowy w Hrubieszowie

Bożena Błaszczuk
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/863819aa-43db-409f-8db8-2ad43d316aa9

  • « Powrót
  • ID: 62572512
    Wyświetleń: 16
Wygasa za 13 dni

od 150 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też