[eLicytacje] I licytacja - Opel Vivaro LRA 44372 #62572553

[eLicytacje] I licytacja - Opel Vivaro LRA 44372 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Opel Vivaro LRA 44372 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Opel Vivaro LRA 44372 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Opel Vivaro LRA 44372 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Opel Vivaro LRA 44372 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Opel Vivaro LRA 44372 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Opel Vivaro LRA 44372

CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł)

Samochód nosi ślady intensywnego użytkowania. Pojazdu nie zdołano uruchomić. Nie posiada ważnego badania technicznego, ostatnie badanie wykonano 20.06.2023 r. Pojazd nosi liczne uszkodzenia lakiernicze, otarcia oraz wgniecenia.
Pojazd zakupiony w kraju, Data pierwszej rejestracji w kraju: 07.11.2005 r.
Organ egzekucyjny nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte sprzedawanej ruchomości.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Vivaro
Typ nadwozia: furgon
Pojemność silnika: 1870 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LRA 44372
Nr VIN: W0LJ7BBB56V606910
Data pierwszej rejestracji: 2005-11-07
Przebieg: 479860 km
Kolor: Biały
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-26



OGLĘDZINY:
Główna 9
21-500 Grabanów, lubelskie

od 15.09.2026 do 21.09.2026 w godz. od 09:00 do 15:00, w dniach roboczych



Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim

Tomasz Pawlina
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/86ea5b13-d53c-4e50-a4cb-01526828a8f2

  • « Powrót
  • ID: 62572553
    Wyświetleń: 2
Wygasa za 19 dni

od 7 500 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też