[elicytacje] i licytacja - nieruchomość w szczawnicy #62572573

[elicytacje] i licytacja - nieruchomość w szczawnicy - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - nieruchomość w szczawnicy - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - nieruchomość w szczawnicy - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - nieruchomość w szczawnicy - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - nieruchomość w szczawnicy - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - nieruchomość w szczawnicy - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Nieruchomości

NIERUCHOMOŚĆ W SZCZAWNICY

CENA WYWOŁAWCZA: 42 375 zł (SZACUNKOWO: 56 500 zł)



Nazwa katalogowa: Grunt
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: NS1T/00076407/0
Własność i inne prawa rzeczowe: własność
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: nr 3038; pow. 0,2638 ha
Łączna powierzchnia gruntu (wszystkich działek) (ha): 0,2638



OGLĘDZINY:
Szczawnica
34-460 Szczawnica, małopolskie

Nieruchomość można oglądać w terminie od 28.10.2026 do 30.10.2026, w dni robocze, po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego Panią Dominiką Niżnik, numer tel. .



Urząd Skarbowy w Nowym Targu

Dominika Niżnik
tel.


Elektroniczna licytacja nieruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/0f95ecd1-18f5-47a6-bf9e-28813717a46d

  • « Powrót
  • ID: 62572573
    Wyświetleń: 3
Wygasa za 70 dni

od 42 375 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też