[eLicytacje] - Toyota Corolla Verso 2005 #62572617

[eLicytacje]  - Toyota Corolla Verso 2005 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Toyota Corolla Verso 2005 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Toyota Corolla Verso 2005 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Toyota Corolla Verso 2005 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Toyota Corolla Verso 2005 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Toyota Corolla Verso 2005 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Toyota Corolla Verso 2005 - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Toyota Corolla Verso 2005 - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Toyota Corolla Verso 2005 - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Toyota Corolla Verso 2005 - Zdjęcie 10 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

Ruchomości

Toyota Corolla Verso 2005

CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: Corolla Verso
Typ nadwozia: minivan
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LU874JA
Nr VIN: NMTEX16R70R041864
Data pierwszej rejestracji: 2005-06-01
Przebieg: 345527 km
Kolor: niebieski
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-05-06



OGLĘDZINY:
Spółdzielczości Pracy 121
20-147 Lublin, lubelskie

Od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia zakończenia sprzedaży w godz. 10:00-16:00, komis Blue Car tel.



Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie

Ireneusz Wnuk
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/fcdfe60d-d0fa-4399-8c7f-bf8b40f9385d

  • « Powrót
  • ID: 62572617
    Wyświetleń: 1
Wygasa za 39 dni

od 1 500 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też