[eLicytacje] I licytacja - Lexus LS600HL, rok prod. 2009 #62572623
I licytacja Ruchomości
Lexus LS600HL, rok prod. 2009
CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł)
Oferowany przedmiot jest ruchomością używaną, sprzedawaną w ramach postępowania likwidacyjnego prowadzonego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Może posiadać ślady użytkowania, uszkodzenia, niekompletne wyposażenie, wady techniczne. Organ nie przeprowadza badań, ekspertyz ani diagnostyki technicznej oferowanych ruchomości. Opis przedmiotu sporządzany jest na podstawie oględzin zewnętrznych oraz informacji dostępnych organowi w chwili przygotowania ogłoszenia. Zaleca się zapoznanie ze zdjęciami zamieszczonymi w ogłoszeniu oraz dokonanie osobistych oględzin przedmiotu w terminie wskazanym w ogłoszeniu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Lexus
Model: LS600
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 4969 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2009
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: ES 34306
Nr VIN: JTHDU46F705010521
Data pierwszej rejestracji: 2009-04-27
Przebieg: 316893 km
Kolor: granat
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-21
OGLĘDZINY:
Czerwona 22
96-100 Skierniewice, łódzkie
od 07.09.2026 do 08.09.2026 w godz. od 09:00 do 11:00
Urząd Skarbowy w Skierniewicach
Katarzyna Gwardecka
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/54ed78c0-d72c-4e05-af84-bad6d4eaeddd
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
31 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
37 dni temu
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
cena
24 dni temu
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
cena
37 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
24 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 2003 rok, pojemność 1596, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1
cena
21 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
cena
21 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Vento, 1992 rok, pojemność 1896, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Vento Typ nadwozia: sedan Pojemność silnik
cena
24 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
28 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 1993 rok, pojemność 1781, CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyn
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Fiat Punto, 2006 rok, pojemność 1368, benzyna+ LPG CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Punto Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność si
cena
27 dni temu
I licytacja ruchomości citroen c4 picasso, 2009 rok, diesel, pojemność 1574 cena wywoławcza: 6 750 zł (szacunkowo: 9 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk - ubezpieczenie korporacyjne
cena
28 dni temu
II licytacja Ruchomości Peugeot 306, 1996 rok, pojemność 1587, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Przebieg: 165180 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 306 Typ nadwozia: sedan Poj
cena
24 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Corolla, 2006 rok, pojemność 1364, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 5 100 zł (SZACUNKOWO: 6 800 zł) -ubezpieczenie korporacyjne -brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Corolla Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 13
cena
24 dni temu
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 883 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 3 250 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony południowo zachodniej nieruchomo
cena
31 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Lexus LS600HL, rok prod. 2009 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142722/f63578cc5/56428439-dd32-d0a1-012f-4e5e513fb52f_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lexus LS600HL, rok prod. 2009 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142729/8b8415bb9/c460230f-1448-efa7-09c1-eec5dacc208b_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lexus LS600HL, rok prod. 2009 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142736/a263f7a83/2560c6b1-1ced-f6cd-ae14-ee7e2177e0b4_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lexus LS600HL, rok prod. 2009 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142739/b4d1b9554/8a11f611-2e4c-873e-0eb3-a3ebcdf40153_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lexus LS600HL, rok prod. 2009 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142744/547d3f098/f4d5fd79-257a-6f93-6bbe-bbd8119da81b_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lexus LS600HL, rok prod. 2009 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)