[elicytacje] i licytacja - volkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 #62572679
I licytacja Ruchomości
VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004
CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł)
- brak dowodu rejestracyjnego
- ubezpieczenie korporacyjne
- 1 kluczyk
- widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Passat
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RPR 00083
Nr VIN: WVWZZZ3BZ5P003775
Data pierwszej rejestracji: 2004-06-17
Przebieg: 174672 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-06
OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie
14.09.2026 w godz. od 8.00 do 12.00
Urząd Skarbowy w Brzozowie
Janusz Zalot
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5ceb2af0-1201-44a6-ba75-232f4b04eee7
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
32 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
22 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
38 dni temu
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
cena
38 dni temu
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
cena
22 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
cena
22 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
cena
22 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
cena
22 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 2003 rok, pojemność 1596, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1
cena
22 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Vento, 1992 rok, pojemność 1896, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Vento Typ nadwozia: sedan Pojemność silnik
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Fiat Punto, 2006 rok, pojemność 1368, benzyna+ LPG CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Punto Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność si
cena
28 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
29 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 1993 rok, pojemność 1781, CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyn
cena
22 dni temu
II licytacja Ruchomości Peugeot 306, 1996 rok, pojemność 1587, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Przebieg: 165180 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 306 Typ nadwozia: sedan Poj
cena
25 dni temu
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 883 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 3 250 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony południowo zachodniej nieruchomo
cena
32 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Corolla, 2006 rok, pojemność 1364, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 5 100 zł (SZACUNKOWO: 6 800 zł) -ubezpieczenie korporacyjne -brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Corolla Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 13
cena
25 dni temu
I licytacja ruchomości quad polaris sportsman xp 1000 s, rok prod. 2020 cena wywoławcza: 48 750 zł (szacunkowo: 65 000 zł) pojazd zarejestrowany jako ciągnik rolniczy. Nazwa katalogowa: quad marka: polaris model: sportsman typ nadwozia: quad rok produkcji: 2020 nr ramy: tapsls951mj049977 stan t
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości Ploter tnący MIMAKI Model CG 160FX CENA WYWOŁAWCZA: 2 625 zł (SZACUNKOWO: 3 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Wycinarka do zdjęć Marka: MIMAKI Model: CG160FX Stan techniczny: uży
cena
38 dni temu
![[elicytacje] i licytacja - volkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181432/75272ed5a/b1d4cfa5-e1d4-e6a7-a6ea-7f93e5b7ee64_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - volkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181435/9d3d1b918/e92118de-ab08-32ff-9544-0137d62af380_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - volkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181440/125318a9f/dcb53a7c-8361-165c-e071-92cc6f6c7b9a_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - volkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181449/7108055c0/e779490c-dec4-b203-2ff9-798c9a97050e_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - volkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181452/e2edbb1a6/6c1a650c-a7a7-9f08-84d1-6ed31602c85b_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - volkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181455/91a9fb371/d00d1004-b286-9cf9-3940-4f9e5abc2c86_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - volkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![[elicytacje] i licytacja - volkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)