Категорії
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
ціна
3 дні тому
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
ціна
3 дні тому
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
ціна
3 дні тому
Ruchomości Opel Meriva rok 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - niesprawny akumulator, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarys
ціна
3 дні тому
Ruchomości Opel Meriva rok 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - niesprawny akumulator, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarys
ціна
3 дні тому
I licytacja ruchomości quad polaris scrambler 1000 s, rok prod. 2022 cena wywoławcza: 49 125 zł (szacunkowo: 65 500 zł) nazwa katalogowa: quad marka: polaris model: scrambler typ nadwozia: quad rok produkcji: 2022 nr ramy: zhsspm100tn500037 stan techniczny: używany oc ważne do: 2027-06-29
ціна
3 дні тому
Ruchomości Skoda Roomster, 2013 rok, pojemność 1598, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Roomster Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok
ціна
3 дні тому
Ruchomości Skoda Roomster, 2013 rok, pojemność 1598, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Roomster Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok
ціна
3 дні тому
Ruchomości Honda Civic, 1998 rok, pojemność 1396, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: Civic Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj pa
ціна
3 дні тому
Ruchomości Honda Civic, 1998 rok, pojemność 1396, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: Civic Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj pa
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Fiesta, 2001 rok, pojemność 1299, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) 1 kluczyk ubezpieczenie korporacyjne Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Fiesta Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1299 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna R
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Fiesta, 2001 rok, pojemność 1299, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) 1 kluczyk ubezpieczenie korporacyjne Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Fiesta Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1299 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna R
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości BMW X3 3.0 D CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - pojazd po uczestnictwie w wypadku - uszkodzone elementy układu nośnego i kierowniczego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: X3 Typ nadwozia: SUV Po
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości BMW X3 3.0 D CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - ubezpieczenie OC korporacyjne - 1 kluczyk - pojazd po uczestnictwie w wypadku - uszkodzone elementy układu nośnego i kierowniczego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: X3 Typ nadwozia: SUV Po
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy RENAULT MEGANE SCENIC CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Scenic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędow
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy RENAULT MEGANE SCENIC CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Scenic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędow
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
ціна
4 дні тому