Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] #62568673
I licytacja Ruchomości
Honda Civic
CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, posiada jeden kluczyk, brak dowodu rejestracyjnego, brak ważnego badania technicznego, ostatnie badania techniczne ważne do 23.06.2026 r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: Civic
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1396 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2001
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WJ94736
Nr VIN: SHHEU77401U013582
Data pierwszej rejestracji: 2001-09-18
Przebieg: 999999 km
Kolor: CZARNY
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Grójecka 33
05-530 Góra Kalwaria, mazowieckie
Ruchomość można oglądać 28.08.2026 r. w godzinach od 10:00 do 11:00 po uprzednim zgłoszeniu chęci oglądania pod nr telefonu (22) 7266718 lub
Urząd Skarbowy w Piasecznie
Mariusz Warmiak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1929cb1e-e2df-4ca2-bf07-149ff2211a68
II licytacja Ruchomości Honda Accord 2.2 I-CTDI, 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd z przepadku na rzecz Skarbu Państwa, syg. akt II K 60/26. Widoczne ogniska korozji na poszczególnych elementach karoserii, otarcia powłoki lakierniczej, wgniecenia, przedni zderzak pękn
price
9 days ago
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW. Rodzaj pali
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
price
3 days ago
Ruchomości Honda Civic, 1998 rok, pojemność 1396, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: Civic Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj pa
price
yesterday, 10:28
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
price
today, 18:15
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
price
today, 18:14
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
price
today, 14:16
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
price
today, 14:16
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
price
today, 10:19
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
price
today, 10:19
Piasek do piaskownicy na place zabaw czysty sprzedaż dostawa tel 692120020 Rzeszów i okolice
negotiable
today, 06:22
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
negotiable
yesterday, 15:28
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
price
yesterday, 14:43
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
price
yesterday, 14:43
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
price
yesterday, 14:42
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
price
yesterday, 14:42
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
price
yesterday, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
price
yesterday, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
price
yesterday, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
price
yesterday, 14:40
![Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181325/831bf987a/cda9f618-2aa2-a5df-8575-9f551de8d8be_b.webp)
![Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181333/3e059df8e/f327835e-68c8-c1a7-cd57-59f8e94a4f9e_b.webp)
![Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181341/85708a713/550ad393-024a-c074-e2ba-83dc122b8d3c_b.webp)
![Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181348/e1a764f7d/957a9d32-b0b0-acad-f4ee-a5f42fae737a_b.webp)
![Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/181355/2c63941b4/33a47a03-68a7-df2a-fbcf-e17e4fad7dc9_b.webp)
![Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)