[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 #62572104
I licytacja Ruchomości
Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003
CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)
- brak dowodu rejestracyjnego
- ubezpieczenie korporacyjne
- 1 kluczyk
-na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych
Marka: Peugeot
Model: 206 CC
Typ nadwozia: cabriolet
Pojemność silnika: 1587 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LU738SK
Nr VIN: VF32DNFUF42864976
Data pierwszej rejestracji: 2003-02-21
Przebieg: 163955 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-05
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
OGLĘDZINY:
Czarnieckiego 20d
37-700 Przemyśl, podkarpackie
Od 08.08.2026 do 08.08.2026 w godz. od 9.00 do 10.00
Urząd Skarbowy w Przemyślu
Przemysław Wajda
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/bc3462ff-3135-4a23-9426-3c2fba003734
II licytacja Ruchomości Motorower BAOTIAN BTM49QT-9 CENA WYWOŁAWCZA: 200 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) - typ BT49QT-9, wariant BT49QT-9D - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyka, - liczne uszkodzenia i braki elementów karoserii, - brak możliwości uruchomienia, - ubezpieczenie korporacyjne.
price
14 days ago
II licytacja Ruchomości Renault Clio, rok prod. 2009, CENA WYWOŁAWCZA: 3 850 zł (SZACUNKOWO: 7 700 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne zarysowania powłoki lakierniczej adekwatne do wieku pojazdu
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia - tapicerka
price
yesterday, 14:24
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
price
yesterday, 14:15
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
price
29 days ago
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
price
35 days ago
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
price
25 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
price
22 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
price
35 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
price
25 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 2003 rok, pojemność 1596, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1
price
19 days ago
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
price
22 days ago
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
price
19 days ago
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143659/9e1758641/4cca9c90-a49d-cf12-54bd-7cb60705b7eb_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143706/7dca43c53/8bb77af2-c9a8-b408-ec76-ec5d7dfc8c9f_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143712/75f41cb37/5ae1c3d2-d0aa-0359-c8de-8704309a5d18_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143719/7fc2ec766/b85168fb-fc43-4118-675c-3886b52fbd83_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143723/195deebb3/4071ab61-53d7-f839-3c9b-d0db98768fad_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)