[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 #62572104

[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - peugeot 206 cc, poj. 1587, rok prod. 2003 - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Peugeot 206 CC, poj. 1587, rok prod. 2003

CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)

- brak dowodu rejestracyjnego
- ubezpieczenie korporacyjne
- 1 kluczyk
-na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania powłoki lakierniczej, uszkodzenia elementów plastikowych

Marka: Peugeot
Model: 206 CC
Typ nadwozia: cabriolet
Pojemność silnika: 1587 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LU738SK
Nr VIN: VF32DNFUF42864976
Data pierwszej rejestracji: 2003-02-21
Przebieg: 163955 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-05
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy



OGLĘDZINY:
Czarnieckiego 20d
37-700 Przemyśl, podkarpackie

Od 08.08.2026 do 08.08.2026 w godz. od 9.00 do 10.00



Urząd Skarbowy w Przemyślu

Przemysław Wajda
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/bc3462ff-3135-4a23-9426-3c2fba003734

  • « Powrót
  • ID: 62572104
    Wyświetleń: 8
Wygasa za 15 dni

od 1 500 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też