Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] #62572028
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna
CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł)
OC korporacyjne,
brak dowodu rejestracyjnego,
1 kluczyk,
brak badania technicznego,
hak
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Peugeot
Model: 308
Typ nadwozia: wielozadaniowe
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2010
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RZE91154
Nr VIN: VF34H5FWCAS108905
Data pierwszej rejestracji: 2010-05-20
Przebieg: 187217 km
Kolor: granatowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-01
OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie
07.09.2026 r. od 8:00 do 12:00
Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie
Zbigniew Kluz
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/59a8b8f2-1b60-485c-9abc-6af7661bb7c4
II licytacja Ruchomości Peugeot 306, 1996 rok, pojemność 1587, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Przebieg: 165180 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 306 Typ nadwozia: sedan Poj
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT 2008 KOMBI CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 2008 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1560 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2014 Skrzynia biegów: ma
cena
11 dni temu
Na sprzedaż wyjątkowo komfortowy, przestronny i bezawaryjny kombi – Peugeot 508 I generacji z poszukiwanym, niezawodnym silnikiem diesla 2.0 HDi o mocy 140 KM. To jednostka słynąca z bardzo wysokiej kultury pracy, trwałości i wyjątkowo niskiego spalania. Samochód z bezpowypadkową historią, zarejes
do negocjacji
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
cena
dzisiaj, 10:10
Kupię mieszkanie kawalerka jedno lub dwu pokojowe tel 692120020
cena
dzisiaj, 09:16
Piasek kruszywa tel 787322263 Rzeszów Tyczyn
cena
dzisiaj, 03:56
Ładowarka kołowa 4x4 Bobcat Rzeszów
cena
wczoraj, 19:39
Piasek kruszywa żwiry tel 692120020
cena
wczoraj, 19:33
DOMOWY OBIAD CODZIENNIE? Z ABONAMENTEM TANIEJ I WYGODNIEJ! Pałacowy Catering w Rudnej Małej zaprasza do skorzystania z abonamentów na Zestawy Dnia. To świetne rozwiązanie dla osób, które regularnie zamawiają obiady do pracy, firmy lub domu i chcą zaoszczędzić czas oraz pieniądze. PAKIET 10 ZESTA
cena
2 dni temu
Citroen C4 III (2021) 1.5 BlueHDi 131 KM | Automat | Salonowy Stan | FV 23% ------------------------------------------------------------------------------ Na sprzedaż nowoczesny i wyjątkowo komfortowy crossover/hatchback Citroen C4 III generacji z 2021 roku. Samochód wyposażony jest w świetną, dy
do negocjacji
3 dni temu
OFERTA PRACY Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej/przedszkolnej k/m Lalin, podkarpackie od 4 806 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 praca z dziećmi w oddziale przedszkolnym wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat), kierunek: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna zawód -
cena
4 dni temu
STAŻ Z URZĘDU PRACY Pracownik biurowy (K/M) Łańcut, podkarpackie 2 854,30 PLN Nie dotyczy 07.09.2026 Obsługa sekretariatu, przygotowywanie korespondencji do wysyłk, archiwizacja dokumentów, obsługa poczty. wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Pracownik biurowy umiejetności - OBSŁUG
cena
4 dni temu
STAŻ Z URZĘDU PRACY osoba wykonująca prace biurowe Łańcut, podkarpackie 2 854,30 PLN Nie dotyczy 07.09.2026 Wprowadzanie danych do systemów informatycznych, przygotowywanie dokumentacji do archiwum zakładowego, przygotowywanie pism do wysyłki, segregowanie dokumentów podatkowych, wykonywanie pro
cena
4 dni temu
STAŻ Z URZĘDU PRACY osoba wykonująca prace biurowe Łańcut, podkarpackie 2 854,30 PLN Nie dotyczy 07.09.2026 Wprowadzanie danych do systemów informatycznych, przygotowywanie dokumentacji do archiwum zakładowego, przygotowywanie pism do wysyłki,segregowanie dokumentów podatkowych, wykonywanie pros
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Sprzątaczka (K/M) Nisko, podkarpackie od 4 806 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 Wg zawodu wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe zawód - Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) Dobry stan zdrowia kontakt przez PUP Kontakt przez Powiato
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Drukarz fleksograficzny (K/M) Głogów Małopolski, podkarpackie od 6 500 do 12 600 PLN Umowa o pracę na okres próbny 10.09.2026 - Obsługa maszyny fleksograficznej (8-kolorowej) - Zakładanie matryc, ustawianie kolorów, dopasowywanie, sprawdzanie jakości nadruku - Dbanie o czystość, dok
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Sprzedawca (K/M) Krzeszów, podkarpackie od 4 900 PLN Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 Obsługa kasy fiskalnej - sprzedaż, przyjmowanie towaru, ekspozycja towaru na półki sklepowe wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Sprzedawca* Staż na stanowisku sprzedawcy kontakt
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food (K/M) Stubno, podkarpackie od 31,40 PLN Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług 01.09.2026 Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie posiłków. wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pracownik przygotowujący pos
cena
4 dni temu
OFERTA PRACY Robotnik gospodarczy (K/M) Jarocin, podkarpackie od 4 806 PLN Prace interwencyjne (097) Umowa o pracę na czas określony 01.09.2026 wg. zawodu wykształcenie - podstawowe zawód - Robotnik gospodarczy staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 kontakt przez PUP Kontakt przez Powiatowy
cena
4 dni temu
![Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101028/05e90b674/4c010a79-1105-69ec-bcc5-046fc14e2d2e_b.webp)
![Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101034/1d4fb38f8/75fa9ed7-eefe-631d-ff9a-a204603b2e1d_b.webp)
![Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101038/4a32f9446/47dd6e85-6c1f-3e8c-90dd-9669f2b33b18_b.webp)
![Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101043/c6e84b09c/102033d6-0718-eb5c-2e9f-41549a937fd6_b.webp)
![Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101048/c77d85b22/4bbfa0d0-1b81-8c5c-089d-eefe1389d794_b.webp)
![Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)