Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] #62572028

Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EUSamochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna

CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł)

OC korporacyjne,
brak dowodu rejestracyjnego,
1 kluczyk,
brak badania technicznego,
hak

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Peugeot
Model: 308
Typ nadwozia: wielozadaniowe
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2010
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RZE91154
Nr VIN: VF34H5FWCAS108905
Data pierwszej rejestracji: 2010-05-20
Przebieg: 187217 km
Kolor: granatowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-01



OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie

07.09.2026 r. od 8:00 do 12:00



Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie

Zbigniew Kluz
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/59a8b8f2-1b60-485c-9abc-6af7661bb7c4

  • « Назад
  • ID: 62572028
    Перегляди: 8
Закінчується через 16 дні

bід 7 256 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу