Seat Toledo rok prod. 1999 - II licytacja - [eLicytacje] #62572251
II licytacja Ruchomości
Seat Toledo rok prod. 1999
CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł)
Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Seat
Model: Toledo
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1595 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: EBE XC82
Nr VIN: VSSZZZ1LZXR001511
Data pierwszej rejestracji: 1999-02-18
Przebieg: 173970 km
Kolor: Srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-04
OGLĘDZINY:
Wronia 65
97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie
04.09.2026 w godz. od 09.00 do 09.30
Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim
Artur Zieliński
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/59f4446b-ca5e-4ff6-9442-5cc66d40e719
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
cena
dzisiaj, 14:16
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
cena
dzisiaj, 14:16
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
cena
dzisiaj, 10:19
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
cena
dzisiaj, 10:19
Piasek do piaskownicy na place zabaw czysty sprzedaż dostawa tel 692120020 Rzeszów i okolice
do negocjacji
dzisiaj, 06:22
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
do negocjacji
wczoraj, 15:28
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
cena
wczoraj, 14:43
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
cena
wczoraj, 14:43
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
cena
wczoraj, 14:42
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
cena
wczoraj, 14:42
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
cena
wczoraj, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
cena
wczoraj, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
cena
wczoraj, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
cena
wczoraj, 14:40
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
cena
wczoraj, 14:20
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
cena
wczoraj, 14:20
Ruchomości Opel Meriva rok 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - niesprawny akumulator, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarys
cena
wczoraj, 14:19
Ruchomości Opel Meriva rok 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - niesprawny akumulator, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarys
cena
wczoraj, 14:19
I licytacja ruchomości quad polaris scrambler 1000 s, rok prod. 2022 cena wywoławcza: 49 125 zł (szacunkowo: 65 500 zł) nazwa katalogowa: quad marka: polaris model: scrambler typ nadwozia: quad rok produkcji: 2022 nr ramy: zhsspm100tn500037 stan techniczny: używany oc ważne do: 2027-06-29
cena
wczoraj, 14:10
Ruchomości Skoda Roomster, 2013 rok, pojemność 1598, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Roomster Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok
cena
wczoraj, 10:28
![Seat Toledo rok prod. 1999 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142655/28a089531/4a8467c0-720d-24ee-92b1-4ef200d76e4c_b.webp)
![Seat Toledo rok prod. 1999 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142700/98ccad2c3/3e856b28-7aa6-103d-cbb6-d863904d1806_b.webp)
![Seat Toledo rok prod. 1999 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142705/f02095ace/21988818-f3e5-3a55-c10e-4965f695882b_b.webp)
![Seat Toledo rok prod. 1999 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142710/41ec7cd96/0da014e6-fc39-53e9-4609-05fbe69c2fa6_b.webp)
![Seat Toledo rok prod. 1999 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142717/3d9b98d7f/94e2fc39-2023-af58-1f02-22f079886bfd_b.webp)
![Seat Toledo rok prod. 1999 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142723/a03075fdd/34fd70b9-410c-3d62-1068-359182b3458f_b.webp)
![Seat Toledo rok prod. 1999 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142728/1b9cc51a0/47f566f4-9644-a79d-f0f6-d9c35b5096b3_b.webp)
![Seat Toledo rok prod. 1999 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142735/fc1120515/98410326-0ee2-fd68-ad7b-20cee2a3a959_b.webp)
![Seat Toledo rok prod. 1999 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142737/fcc0df811/c1cada3f-b758-cd5b-219d-a30c9c6f9df2_b.webp)
![Seat Toledo rok prod. 1999 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)