Ford Fiesta, 2001 rok, pojemność 1299, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] #62572348

Ford Fiesta, 2001 rok, pojemność 1299, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUFord Fiesta, 2001 rok, pojemność 1299, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUFord Fiesta, 2001 rok, pojemność 1299, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUFord Fiesta, 2001 rok, pojemność 1299, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUFord Fiesta, 2001 rok, pojemność 1299, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Ford Fiesta, 2001 rok, pojemność 1299, benzyna

CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł)

1 kluczyk
ubezpieczenie korporacyjne

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Fiesta
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1299 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2001
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RPZ 50320
Nr VIN: WF0AXXGAJA1U23417
Data pierwszej rejestracji: 2001-03-13
Przebieg: 213719 km
Kolor: granatowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-02



OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie

7.09.2026 w godz. od 8:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Jarosławiu

Michał Flis
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/2a7bd5c1-70e7-4a66-90d2-1a73042cb36c

  • « Powrót
  • ID: 62572348
    Wyświetleń: 22
Wygasa za 13 dni

od 750 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też