Romet Motors LRA 98KM - I licytacja - [eLicytacje] #62572558

Romet Motors LRA 98KM - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EURomet Motors LRA 98KM - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EURomet Motors LRA 98KM - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EURomet Motors LRA 98KM - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Romet Motors LRA 98KM

CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł)

Pojazdu nie zdołano uruchomić. Nie posiada ważnego badania technicznego, ostatnie badanie wykonano 22.04.2025 r. Pojazd nosi liczne uszkodzenia lakiernicze, otarcia oraz wgniecenia. Połamana osłona przednia. Porwana kanapa. Pierwsza rejestracja w kraju 12.07.2007 r.
Organ egzekucyjny nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte sprzedawanej ruchomości.

Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: Romet
Model: Inny
Typ nadwozia: skuter
Rok produkcji: 2007
Nr ramy: LFGH3000071006652
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-07-13



OGLĘDZINY:
Główna 9
21-500 Grabanów, lubelskie

od 15.09.2026 do 21.09.2026 w godzinach 09.00 do 15.00 w dniach roboczych



Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim

Tomasz Pawlina
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/2516e336-6108-44fb-8f27-623fa484fdde

  • « Powrót
  • ID: 62572558
    Wyświetleń: 3
Wygasa za 19 dni

od 600 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też