[eLicytacje] I licytacja - udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej #62572235

[eLicytacje] I licytacja - udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Nieruchomości

udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej

CENA WYWOŁAWCZA: 303 600 zł (SZACUNKOWO: 404 800 zł)

Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej oraz garażem 2 stanowiskowym poza bryłą budynku.
Wycena została wykonana w warunkach ograniczonych bez oględzin budynku wewnątrz, ze względu na brak udostępnienia przedmiotu wyceny przez dłużnika

Nazwa katalogowa: Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym
Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego: kI1l - Sąd Rejonowy w Kielcach
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: KI1L/00044891/9
Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 178, 180/1, 181/1
Łączna powierzchnia gruntu (wszystkich działek) (ha): 0,0320



OGLĘDZINY:
Graniczna 3
25-649 Kielce, świętokrzyskie

Nieruchomość można oglądać w terminie od 9.11.2026 do 10.11.2026 roku, w godz. od 10:00 do 10:30 po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego.



Drugi Urząd Skarbowy w Kielcach

Remigiusz Wrocki
tel.


Elektroniczna licytacja nieruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a6d06b8b-350c-450c-aa52-ef14f806a0c8

  • « Назад
  • ID: 62572235
    Перегляди: 8
Закінчується через 85 дні

bід 303 600 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу