[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Touran 1.9 TDI #62572299

[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Touran  1.9 TDI - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Touran  1.9 TDI - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Touran  1.9 TDI - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Touran  1.9 TDI - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Touran  1.9 TDI - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Touran  1.9 TDI - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Touran  1.9 TDI - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Volkswagen Touran 1.9 TDI

CENA WYWOŁAWCZA: 5 025 zł (SZACUNKOWO: 6 700 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Touran
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LTM 97RY
Nr VIN: WVGZZZ1TZ5W037170
Data pierwszej rejestracji: 2004-09-01
Przebieg: 227972 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-01-29



OGLĘDZINY:
łaszczowiecka 12c
22-600 TOMASZÓW LUBELSKI, lubelskie

18.09.2026 od godziny 9.00 do godziny 9.30



Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelskim

Grzegorz Cymbała
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d97a8d9a-6812-4156-8e92-65adb77eb558

  • « Назад
  • ID: 62572299
    Перегляди: 2
Закінчується через 27 дні

bід 5 025 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу