[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana #62572374
II licytacja Nieruchomości
Nieruchomość gruntowa zabudowana
CENA WYWOŁAWCZA: 1 002 204 zł (SZACUNKOWO: 1 431 720 zł)
Działki nr 124, 126, 182 zabudowane są:
- murowanym budynkiem biurowym - nieujawniony w kartotece budynków, drewnianym budynkiem przemysłowym - nieujawniony w kartotece budynków, murowanym budynkiem: zbiorniki silosy, budynki magazynowe, budynek kotłowni - nieujawniony w kartotece budynków, obiektem innej konstrukcji suszarnia do drewna Hajnówka - nieujawniony w kartotece budynków, drewnianym budynkiem przemysłowym tj. wiatą produkcyjną, murowanym budynkiem produkcyjno usługowym i gospodarczym dla rolnictwa - nieujawniony w kartotece budynków, drewnianym budynkiem przemysłowym tj. wiatą produkcyjną - nieujawniony w kartotece budynków, drewnianym budynkiem przemysłowym tj. wiatą produkcyjną, murowanym budynkiem przemysłowym tj. wiatą produkcyjną.
Nazwa katalogowa: Grunt
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: RA1L/00050614/1 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Lipsku IV Wydział Ksiąg Wieczystych
Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność majątkowa małżeńska
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 123 - 0,4400 ha, 124 - 0,7700 ha, 126 - 0,6000 ha, 153 - 2,1000 ha, 182 - 0,2000 ha
Łączna powierzchnia gruntu (wszystkich działek) (ha): 4,1200 HA
Przeznaczenie: 123 - grunty orne, 124 - grunty orne, inne tereny przemysłowe, 126 - grunty orne, inne tereny przemysłowe, 153 - grunty orne, 182 - inne tereny przemysłowe
OGLĘDZINY:
Koszary 30
27-100 Koszary, mazowieckie
Nieruchomość można oglądać w terminie od 14.10.2026 r. do 28.10.2026 r., w dni robocze, w godzinach od 13:00 do 15:00, po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego pod nr telefonu .
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu
Norbert Książek
tel.
Elektroniczna licytacja nieruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/e4efa681-2c9e-44d9-80b3-63f6c1f5f5a5
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
ціна
31 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
ціна
37 дні тому
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
ціна
24 дні тому
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
ціна
37 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
24 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 2003 rok, pojemność 1596, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1
ціна
21 дні тому
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
ціна
21 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Vento, 1992 rok, pojemność 1896, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Vento Typ nadwozia: sedan Pojemność silnik
ціна
24 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
28 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 1993 rok, pojemność 1781, CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyn
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Fiat Punto, 2006 rok, pojemność 1368, benzyna+ LPG CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Punto Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność si
ціна
27 дні тому
II licytacja Ruchomości Peugeot 306, 1996 rok, pojemność 1587, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Przebieg: 165180 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 306 Typ nadwozia: sedan Poj
ціна
24 дні тому
I licytacja ruchomości citroen c4 picasso, 2009 rok, diesel, pojemność 1574 cena wywoławcza: 6 750 zł (szacunkowo: 9 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk - ubezpieczenie korporacyjne
ціна
28 дні тому
I licytacja Ruchomości Toyota Corolla, 2006 rok, pojemność 1364, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 5 100 zł (SZACUNKOWO: 6 800 zł) -ubezpieczenie korporacyjne -brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Corolla Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 13
ціна
24 дні тому
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 883 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 3 250 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony południowo zachodniej nieruchomo
ціна
31 дні тому
![[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141329/d72b51aad/d4d6a704-1d7e-3f5e-00f3-9d53f7fb5c79_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141337/250e0069d/9364f73c-c0aa-6b94-9485-622e0cb6c772_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141340/1af78c2ce/de0da5f9-990f-8fe2-e213-047e20885595_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141346/75b254126/cd6bdfec-a28e-1745-01e6-94d045b5f2e8_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141351/59a939999/11a93242-2244-fccb-e024-c632af2c4b72_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141353/936055105/92b0c937-6860-2cab-6790-5da5f6441083_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141358/e503d1153/2914f8f8-7816-446e-f7cf-ef6e31fa3d63_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141400/1acb4fb22/1476d3ad-0a85-3a5e-a422-e60eacd881c4_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141403/3a332e749/cba23589-7c32-370f-cb5b-ae3d431b1c9f_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 10 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141404/c3a3444c6/c94059f2-c076-28e1-76e5-b34e940c0648_b.webp)