[eLicytacje] I licytacja - Działka w użytkowaniu wieczystym i garaż murowany #62572377

[eLicytacje] I licytacja - Działka w użytkowaniu wieczystym i garaż murowany  - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Działka w użytkowaniu wieczystym i garaż murowany  - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Działka w użytkowaniu wieczystym i garaż murowany  - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Działka w użytkowaniu wieczystym i garaż murowany  - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Działka w użytkowaniu wieczystym i garaż murowany  - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Nieruchomości

Działka w użytkowaniu wieczystym i garaż murowany

CENA WYWOŁAWCZA: 56 250 zł (SZACUNKOWO: 75 000 zł)

Prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej położonej w Radomiu przy ulicy Janusza Kusocińskiego nr 3/7, składającej się z działki o powierzchni 0,0020 ha oznaczonej numerem ewidencyjnym 5/41 zabudowanej stanowiącym odrębną nieruchomość murowanym budynkiem garażu o jednej kondygnacji nadziemnej o kubaturze 45 m³ i o ustalonej powierzchni ogólnej wynoszącej 17,82 m².


Nazwa katalogowa: Miejsce parkingowe naziemne
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: RA1R/00070316/3 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Radomiu VI Wydział Ksiąg Wieczystych
Własność i inne prawa rzeczowe: użytkowanie wieczyste
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 5/41
Łączna powierzchnia gruntu (wszystkich działek) (ha): 0,0020
Przeznaczenie: Działka w użytkowaniu wieczystym i garaż murowany stanowiący odrębną nieruchomość



OGLĘDZINY:
Janusza Kusocińskiego 3/7
26-600 Radom, mazowieckie

Nieruchomość można oglądać w terminie od 29.12.2026 r. do 11.01.2027 r., w dni robocze, w godzinach od 12:00 do 14:00, po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego pod nr telefonu .



Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu

Norbert Książek
tel.


Elektroniczna licytacja nieruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/58ed3e06-ed8d-4056-847e-038642623703

  • « Назад
  • ID: 62572377
    Перегляди: 15
Закінчується через 138 дні

bід 56 250 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу