Opel Meriva rok 2003 - - [eLicytacje] #62572389
Ruchomości
Opel Meriva rok 2003
CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)
- pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r.,
- OC korporacyjne,
- brak badania technicznego,
- brak dowodu rejestracyjnego,
- 1 kluczyk,
- niesprawny akumulator,
- na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakieru.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Meriva
Typ nadwozia: minivan
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RK 70163
Nr VIN: W0L0XCE7534262893
Data pierwszej rejestracji: 2003-05-13
Przebieg: 223881 km
Kolor: niebieski
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-17
OGLĘDZINY:
Mięsowicza 3
38-400 Krosno, podkarpackie
8.09.2026 roku w godz. 9:00 do 10:00
Urząd Skarbowy w Krośnie
Bartosz Stec
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5d64a163-397a-432c-a9d8-cd6bf2422e6b
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
21 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Zafira, 2005 rok, pojemność 1910, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Zafira Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
17 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
cьогодні, 10:19
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
cьогодні, 10:19
Piasek do piaskownicy na place zabaw czysty sprzedaż dostawa tel 692120020 Rzeszów i okolice
договірна
cьогодні, 06:22
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
договірна
вчора, 15:28
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
ціна
вчора, 14:43
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
ціна
вчора, 14:43
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
ціна
вчора, 14:42
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
ціна
вчора, 14:42
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
ціна
вчора, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
ціна
вчора, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
ціна
вчора, 14:40
II licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Poje
ціна
вчора, 14:40
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
ціна
вчора, 14:20
Ruchomości Volkswagen Golf rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 20.11.2018 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyków, - na karoserii widoczne uszkodzenia i zarysowania lakieru Nazwa k
ціна
вчора, 14:20
Ruchomości Opel Meriva rok 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - pierwsza rejestracja w kraju 6.05.2021 r., - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - niesprawny akumulator, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarys
ціна
вчора, 14:19
I licytacja ruchomości quad polaris scrambler 1000 s, rok prod. 2022 cena wywoławcza: 49 125 zł (szacunkowo: 65 500 zł) nazwa katalogowa: quad marka: polaris model: scrambler typ nadwozia: quad rok produkcji: 2022 nr ramy: zhsspm100tn500037 stan techniczny: używany oc ważne do: 2027-06-29
ціна
вчора, 14:10
Ruchomości Skoda Roomster, 2013 rok, pojemność 1598, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Roomster Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok
ціна
вчора, 10:28
![Opel Meriva rok 2003 - - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141916/35d966ec2/37aef174-6779-ad84-adf3-0b7ff03f879b_b.webp)
![Opel Meriva rok 2003 - - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141921/f94b212a2/9bad3b5c-206f-ab2d-8168-a5d038fb66ad_b.webp)
![Opel Meriva rok 2003 - - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141928/ab9d60f5f/e9e8a626-92ff-b297-9de6-bf117ad0b395_b.webp)
![Opel Meriva rok 2003 - - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141932/ea7dd9a92/3cd2189f-a2d8-9cb6-6eab-81af7eb355e9_b.webp)
![Opel Meriva rok 2003 - - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141940/94adef9e4/167c036c-afe6-34a3-eb07-9c0c033cc437_b.webp)
![Opel Meriva rok 2003 - - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![Opel Meriva rok 2003 - - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)