Toyota Supra rok 1984 - I licytacja - [eLicytacje] #62572516
I licytacja Ruchomości
Toyota Supra rok 1984
CENA WYWOŁAWCZA: 12 900 zł (SZACUNKOWO: 17 200 zł)
Stan powłoki lakierniczej z widocznymi zarysowaniami i śladami korozji. Tapicerka w stanie dobrym do czyszczenia i kosmetyki. Samochód nieodpalany z uszkodzonym kluczykiem.
Marka: Toyota
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Model: Supra
Typ nadwozia: coupé
Pojemność silnika: 2759 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1984
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WK52
Nr VIN: JT2MA67L5F0148082
Data pierwszej rejestracji: 1984-01-01
Przebieg: 209132 km
Kolor: SREBRNY
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
KRAKOWIAKÓW 75
02-495 WARSZAWA, mazowieckie
25.09.2026 w godz. Od 14:00 do 15:00
Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo
Sławomir Porębski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/56614f08-3012-48a5-b402-e51f3df78ca0
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
ціна
24 дні тому
Piasek kruszywa żwiry sprzedaż dostawa tel 787322263Rzeszów
ціна
вчора, 03:15
VOLKSWAGEN PASSAT B7 2.0 TDI HIGHLINE 140 KM | 2012 | 224 000 KM | KOMBI Cena: 29 900 zł Passat B7 w bogatej wersji Highline, z dobrze znanym silnikiem 2.0 TDI 140 KM i praktycznym nadwoziem kombi. Auto świeżo sprowadzone z Niemiec, bezwypadkowe i bardzo zadbane. Karoseria prezentuje się bardzo
договірна
2 дні тому
VOLKSWAGEN POLO 1.2 MPI 70 KM | 2011 | 127 000 KM | 5-DRZWIOWY Cena: 19 900 zł Volkswagen Polo z prostym i sprawdzonym silnikiem benzynowym 1.2 MPI o mocy 70 KM. Małe, ekonomiczne i bardzo praktyczne auto, które świetnie sprawdzi się w mieście oraz w codziennym użytkowaniu. Samochód jest 5-drzwi
договірна
2 дні тому
VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI 105 KM | 2013 | 265 000 KM Cena: 26 900 zł Golf VII z oszczędnym silnikiem 1.6 TDI 105 KM, manualną skrzynią biegów i bardzo sensownym wyposażeniem. Auto użytkowane zarówno na co dzień, jak i na dalszych trasach. Samochód jeździ prawidłowo, jest zadbany i gotowy do da
договірна
2 дні тому
OPEL MOKKA X 1.4 TURBO 140 KM AUTOMAT | 2017 | 140 000 KM Cena: 48 900 zł Opel Mokka X w bardzo mocnej konfiguracji – automat, pełna skóra, szyberdach, bezkluczykowy dostęp, kamera cofania, LED AFL i 19-calowe felgi. Auto prezentuje się rewelacyjnie. Kolor Quantum Grey, duże felgi i skórzane wnę
договірна
2 дні тому
HONDA CIVIC X 1.0 VTEC TURBO 126 KM | 2019 | 74 200 KM Cena: 54 900 zł Honda Civic X z bardzo niskim przebiegiem, benzynowym silnikiem 1.0 VTEC Turbo 126 KM i bardzo dobrym wyposażeniem. Auto prezentuje się bardzo dobrze, a czerwony lakier świetnie pasuje do dynamicznej sylwetki Civica. Przebieg
договірна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej Na
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny - ubezpieczenie OC korporacyjne - stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl - brak badania technicznego - ro
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Corsa, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak możliwości uruchomienia. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
3 дні тому
Piasek do piaskownicy na place zabaw czysty sprzedaż dostawa tel 692120020 Rzeszów i okolice
договірна
3 дні тому
Na sprzedaż kultowe, niezwykle dynamiczne i dające ogromną frajdę z jazdy MINI Cooper S w unikalnym, niebieskim kolorze. Pod maską pracuje podwójnie doładowana jednostka benzynowa 1.6 Turbo o mocy aż 184 KM, która w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów zapewnia wrażenia z jazdy niczym w goka
договірна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Motorower ZIPP CENA WYWOŁAWCZA: 1 110 zł (SZACUNKOWO: 1 480 zł) Brak możliwości uruchomienia. Stan techniczny: używany Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: WYSPIAŃSKIEGO 12 39-400 TARNOBRZEG, podkarp
ціна
4 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
ціна
4 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-
ціна
4 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 900 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania laki
ціна
4 дні тому
![Toyota Supra rok 1984 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/182406/83d5da0e3/e358a8b8-3e4c-7300-501f-e6c068b977c2_b.webp)
![Toyota Supra rok 1984 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/182413/23a17c2ef/fb6577a4-b6ae-b68c-20b9-784a12bfe602_b.webp)
![Toyota Supra rok 1984 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/182417/a3619f577/5eb08cb1-3897-5f81-0012-e5bc4dd2025b_b.webp)
![Toyota Supra rok 1984 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/182422/31056f9ed/3116a647-7d01-a693-c370-52404eef6a39_b.webp)
![Toyota Supra rok 1984 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/182429/9f2b01d29/c3f2552f-782e-03dd-5e9c-603186896289_b.webp)
![Toyota Supra rok 1984 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/182431/c4440ff46/871221ca-d2c3-8d32-d38e-8c705c093999_b.webp)
![Toyota Supra rok 1984 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/182437/4630572b6/74a7a793-d2b6-d6d8-0a9e-77fedca3311d_b.webp)
![Toyota Supra rok 1984 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/182442/b335cb403/c55fbdb0-ae58-0d12-8a07-465444916a7f_b.webp)
![Toyota Supra rok 1984 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/182447/81f72423b/626d6865-66d0-e93a-9bf9-4b84dfe5ae6e_b.webp)
![Toyota Supra rok 1984 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - RZESZOWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)