[elicytacje] ii licytacja - bmw 320i, kombi, 2,0 benzyna, 2006r. #62572565

[elicytacje] ii licytacja - bmw 320i, kombi, 2,0 benzyna, 2006r. - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw 320i, kombi, 2,0 benzyna, 2006r. - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw 320i, kombi, 2,0 benzyna, 2006r. - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw 320i, kombi, 2,0 benzyna, 2006r. - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw 320i, kombi, 2,0 benzyna, 2006r. - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw 320i, kombi, 2,0 benzyna, 2006r. - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw 320i, kombi, 2,0 benzyna, 2006r. - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw 320i, kombi, 2,0 benzyna, 2006r. - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw 320i, kombi, 2,0 benzyna, 2006r. - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw 320i, kombi, 2,0 benzyna, 2006r. - Zdjęcie 10 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

BMW 320I, Kombi, 2,0 benzyna, 2006r.

CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł)

Pojazd transportowany lawetą, rozładowany akumulator. Po podłączeniu boostera rozruchowego odpala.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: 320
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LLE57403
Nr VIN: WBAVR71090KS95765
Data pierwszej rejestracji: 2006-03-24
Przebieg: 217768 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Spółdzielczości Pracy 121
20-147 Lublin, lubelskie

od dnia ukazania się ogłoszenia do 22.09.2026 w godz. 10:00-16:00, komis Blue Car tel.



Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie

Rafał Skomorowski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/7ffde6f6-a199-4cc0-99fd-fc375dd1558e

  • « Назад
  • ID: 62572565
    Перегляди: 4
Закінчується через 15 дні

bід 7 500 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу