[eLicytacje] II licytacja - AUDI A3 #62572590

[eLicytacje] II licytacja - AUDI A3 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - AUDI A3 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - AUDI A3 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - AUDI A3 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - AUDI A3 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - AUDI A3 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - AUDI A3 - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

AUDI A3

CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł)

Samochód na parking urzędu wjechał na kołach. Posiada aktualne badania techniczne, dwa kluczyki oraz dowód rejestracyjny. Posiada rozładowany akumulator - obecnie nie odpala.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A3
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WR635ES
Nr VIN: WAUZZZ8P36A058171
Data pierwszej rejestracji: 2005-09-26
Przebieg: 286462 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-23



OGLĘDZINY:
TORUŃSKA 3
26-600 RADOM, mazowieckie

10.09.2026 w godz. od 09:00 do 12:00



Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu

Marek Tyka
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1b4c4410-ac23-494e-8fe9-d9f28bba554c

  • « Назад
  • ID: 62572590
    Перегляди: 18
Закінчується через 14 дні

bід 4 500 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу