[eLicytacje] - Samochód osobowy Volkswagen Touareg kombi, rok prod. 2006 #62572631

[eLicytacje]  - Samochód osobowy Volkswagen Touareg  kombi, rok prod. 2006 - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Samochód osobowy Volkswagen Touareg  kombi, rok prod. 2006 - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Samochód osobowy Volkswagen Touareg  kombi, rok prod. 2006 - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Samochód osobowy Volkswagen Touareg  kombi, rok prod. 2006 - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Samochód osobowy Volkswagen Touareg  kombi, rok prod. 2006 - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EU[eLicytacje]  - Samochód osobowy Volkswagen Touareg  kombi, rok prod. 2006 - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

Ruchomości

Samochód osobowy Volkswagen Touareg kombi, rok prod. 2006

CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 36 000 zł)

Lakier porysowany, nieznaczna korozja nad przednią szybą z lewej strony oraz na rancie pokrywy silnika. Przednie drzwi pasażera nie otwierają się.
Jeden kluczyk.
Stan licznika nie został odczytany z uwagi na niesprawny akumulator.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Touareg
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 4921 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: ZK5736J
Nr VIN: WVGZZZ7LZ7D013726
Data pierwszej rejestracji: 2006-08-17
Przebieg: 0 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Trubakowska 2
22-100 Chełm, lubelskie

od 09.09.2026 r. do 10.09.2026 r. w godz. od 10:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Chełmie

Beata Sachadyn
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/e4ad61ae-80ec-4d87-983e-c3ae4a466523

  • « Назад
  • ID: 62572631
    Перегляди: 10
Закінчується через 37 дні

bід 10 000 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу