SEAT LEON FR, samochód osobowy, hatchback - I licytacja - [eLicytacje] #62572658

SEAT LEON FR, samochód osobowy, hatchback - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - RZESZOWIAK.EUSEAT LEON FR, samochód osobowy, hatchback - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - RZESZOWIAK.EUSEAT LEON FR, samochód osobowy, hatchback - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - RZESZOWIAK.EUSEAT LEON FR, samochód osobowy, hatchback - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - RZESZOWIAK.EUSEAT LEON FR, samochód osobowy, hatchback - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - RZESZOWIAK.EUSEAT LEON FR, samochód osobowy, hatchback - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - RZESZOWIAK.EUSEAT LEON FR, samochód osobowy, hatchback - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - RZESZOWIAK.EUSEAT LEON FR, samochód osobowy, hatchback - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - RZESZOWIAK.EUSEAT LEON FR, samochód osobowy, hatchback - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - RZESZOWIAK.EUSEAT LEON FR, samochód osobowy, hatchback - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - RZESZOWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

SEAT LEON FR, samochód osobowy, hatchback

CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł)

Pojazd Seat Leon moc silnika 147kW, benzyna, odpala. Stan techniczny widoczny na zdjęciach.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Seat
Model: Leon
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1984 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WG 7233E
Nr VIN: VSSZZZ1PZ7R043671
Data pierwszej rejestracji: 2006-11-24
Przebieg: 359935 km
Kolor: czerwony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-09-02



OGLĘDZINY:
bp Andrzeja Łaskarza 22
08-450 Łaskarzew, mazowieckie

10.09.2026 roku w godz. od 09:00 do 09:30, tylko i wyłącznie w obecności pracownika organu egzekucyjnego i jednocześnie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.



Urząd Skarbowy w Garwolinie

Michał Standziak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/777bef5c-e75b-4c79-9d06-de87d0c4edea

  • « Назад
  • ID: 62572658
    Перегляди: 24
Закінчується через 13 дні

bід 9 750 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу